O nas

Istniejemy na rynku od 2005 roku.

Przez ten czas odwiedziły nas tysiące zadowolonych z naszych usług klientów, o czym świadczą m.in. opinie na naszym Facebooku oraz w Google.
Specjalizujemy się w drukowaniu i oprawianiu prac dyplomowych: licencjackich, magisterskich, inżynierskich, doktoranckich i podyplomowych. Gwarantujemy najwyższą jakość wydruku, najkrótsze terminy (w przypadku odbioru na miejscu czas oczekiwania wynosi maks. 2 godziny, jeżeli potrzebują Państwo, aby praca dyplomowa została dostarczona do
Państwa informujemy że wysyłamy zamówioną paczkę w ciągu 24 godzin). Wyróżniają nas przystępne ceny
naszych usług.
Zdajemy sobie sprawę z faktu, że podczas pisania prac zdarzają się pomyłki, które są widoczne dopiero w wersji drukowanej.  Dlatego oferujemy usługę otwarcia pracy i wymiany stron zawierających błędy. Opłata za taką usługę w przypadku wymiany na miejscu wynosi 5zł za jeden egzemplarz w twardej oprawie (w oprawach miękkich wymieniamy gratis). W przypadku wymiany stron i późniejszej wysyłki cena za twardą oprawę wynosi 10 zł i 5 zł za miękką.
Dzięki temu nie będą Państwo narażeni na ponowny wydruk wszystkich egzemplarzy co zazwyczaj sugerują konkurencyjne punkty.

 

WYSYŁKA
W CIĄGU 24 GODZIN!

Masz pytania? Dzwoń!

724 906 157

wydrukiioprawy@gmail.com